Kilka słów o mnie

Dbaj o swój kręgosłup,
bo masz tylko jeden

masażysta

mgr Tomasz Olejniczak

Nazywam się Tomasz Olejniczak. Jestem absolwentem Studium Fizjoterapii oraz Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. W latach 1988-1996 pracowałem w Wojskowej Akademii Medycznej na oddziale rehabilitacji pod kierownictwem prof. Jana Czernickiego. Praca tam pozwoliła mi zdobyć szerokie doświadczenie w wielu specjalnościach takich jak: rehabilitacja, masaż leczniczy, fizykoterapia, terapia manualna.

Jestem członkiem Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich.

Certyfikaty

Szkolenia i kursy

Wciąż się rozwijam i doszkalam poszerzając swoje portfolio o kolejne kursy i szkolenia:

i

Chiropraktyki

i

Terapii manualnej wg. Karola Lewita

i

Terapii manualnej u Igora Sołowiowa

i

Manualne techniki leczenia dyskopatii lędźwiowej w fazie ostrej

i

Igłoterapii

i

Masażu wisceralnego

28 lat doświadczenia

Od 1990 r. prowadzę własną działalność pod nazwą Gabinet Rehabilitacji Kręgosłupa.

Dobro Pacjenta jest dla mnie najważniejsze, dlatego współpracuję ze specjalistami wielu dziedzin:

– neurochirurg lek. Kloczkowski Przemysław
– okulista dr n. med. Zofia Nawrocka

W moim gabinecie Pacjenci mogą liczyć na bezpłatne konsultacje, instruktaż ćwiczeń i doradztwo po zabiegach (również telefoniczne).

Opinie klientów

„Miałam przyjemność skorzystać z usług Pana Tomka. Kiedy byłam w ciąży, strasznie bolała mnie miednica z jednej strony. Wystarczyła jedna wizyta, żeby odczuć dużą poprawę. Po drugiej ból ustąpił. Korzystałam również z usługi masażu kręgosłupa. Nie zawaham się udać do Pana Tomka po raz kolejny. Jestem pod wrażeniem fachowości, oraz wiedzy którą posiada. Jest bardzo sympatyczny i bez problemu służy pomocą. „

K. J.

„Od lat zmagam się bólami kręgosłupa oraz napięciem mięśniowym. Na szczęście kilkanaście lat temu trafiłam do Pana Tomka. Przesympatyczny, ciepły i pełen profesjonalizmu człowiek. Bardzo zaangażowany i oddany swojej pracy, którą traktuje z pasją. Z ogromną przyjemnością oraz z ogromnym zadowoleniem polecam Gabinet Rehabilitacji Kręgosłupa Pana Tomka, każdemu kto cierpi na chorobę kręgosłupa czy bóle stawów. Niejednokrotnie pomógł mi w najgorszych bólach – z całego serca Dziękuję.”

E. W.

„Świetny fachowiec wykonujący swoją pracę z pasją,posiadający ogromną wiedzę w swojej dziedzinie,a do tego ciepły,cierpliwy i skupiony na pacjencie.”

K. K.

„Tomek i jego ręce czynią cuda. A jeśli dołożymy do tego, że to najbardziej cierpliwy, sumienny i przede wszystkim wykwalifikowany gość to mamy fizjoterapeutę idealnego! Gorąco polecam!”

M. W.

„Na problemy z kręgosłupem to najlepszy fachowiec na jakiego mogłam trafić. Mega profesjonalizm plus niesamowicie empatyczne podejście do pacjenta. „

D. W.

„Tomasz Olejniczak to fantastyczny specjalista, który sprawił, ze jakość mojego życia znacznie się poprawiła. To magiczne ręce, które leczą. Świetny fachowiec, który zna się na rzeczy, a przy tym jest bardzo życzliwy. „

E. D.

masażysta

Spec n-chir
Przemysław Kloczkowski

„Polecam Pana Tomka Olejniczaka ponieważ jest rzetelnym rehabilitantem z którym współpracuję do 6 lat. Pan Tomek wie kiedy należy zacząć rehabilitację i kiedy ja skończyć, a w odpowiednich przypadkach wysyła chorych do dalszej diagnostyki i ewentualnie leczenia. Uważam, że ceny zabiegów u Pana Tomka są adekwatne do korzyści z niego wypływających. Ufam panu Tomkowi ponieważ ma dobre efekty we wczesnej rehabilitacji po zabiegach neurochirurgicznych, rehabilitował również moją żonę z bardzo dobrym efektem.”

http://kloczkowski.com/

masażysta

dr n. med.
Zofia Nawrocka

„Tomasz Olejniczak jest doskonałym w swoim zawodzie . Bardzo mi pomógł wiele lat temu . Ufam panu Tomaszowi i polecam wszystkim.”

muro
masażysta
masażysta
masażysta
masażysta

Umów wizytę

Zapisy na wizytę przyjmuje telefonicznie.